Witamy serdecznie na wspólnej stronie internetowej uczelnianego partnerstwa szkół wyższych: Wyższej Szkoły Biznesu w Pile (WSB) i Wyższej Szkoły Administracji Hesji (HfPV).

Na naszych stronach otrzymacie Państwo informacje odnoszące się do obu uczelni, do początków i dotychczasowego przebiegu współpracy międzyuczelnianej, oraz wiadomości dotyczące naszych aktualnych i przyszłych poczynań. W albumie ze zdjęciami dotyczącymi partnerstwa znajduje się bogata dokumentacja ilustracyjna dotychczasowych wizyt.

Naszym zamierzeniem jest, by nasza strona internetowa mogła być platformą dla kontaktów pomiędzy członkami uczelni i osobami zainteresowanymi. W tym celu stworzyliśmy na niej forum dla pytań i odpowiedzi, pomysłów i dyskusji, np. dotyczących partnerstwa pomiędzy uczelniami, pracy naukowej oraz dydaktyki lub zagadnień niemiecko-polskich. Nasz biuletyn informacyjny poinformuje Państwa w nieregularnych odstępach o aktualnych aspektach partnerstwa międzyuczelnianego.

Nasze strony internetowe zostały opracowane w ramach projektu współpracy przez zespół roboczy składający się z sześciorga studentów. Niektóre z tych stron są już dostępne w sieci w celu zaprezentowania koncepcji i udostępnienia ich do dyskusji.

Prosimy o rozglądnięcie się na naszych stronach, zaabonowanie biuletynu informacyjnego i wzięcie udziału w forum. Zapraszamy do nawiązywania kontaktów, informowania się na bieżąco oraz do aktywnej współpracy przyczyniającej się do poszerzania i wzbogacania partnerstwa.

Cieszymy się na kontakt z Państwem!

WSB & HfPV